Děkujeme Vám všem, kdo jste ve středu po mši svaté pomáhali s úklidem betléma a následně celého kostela. Vážíme si toho, že jste se utrhli z domácích povinností a našli jste čas pro skutečnou pomoc farnímu společenství.

Děkujeme za milou nedělní kavárnu před týdnem. Už teď se můžete zapsat na další farní kavárnu, která bude v neděli 26.2. po mši svaté.

Od 5. do 9. února bude v Praze probíhat evropské kontinentální setkání k synodě o synodalitě, které bude následně (ve dnech 10.-12. února) pokračovat jednáním předsedů biskupských konferencí evropských zemí. Zástupci evropských zemí si zde budou společně naslouchat a diskutovat o návrzích pro setkání Synody biskupů, která proběhne v říjnu 2023.

Všechny Vás prosíme, abyste se modlili za průběh jak evropského, tak i ostatních kontinentálních setkání (také na ostatních kontinentech proběhnou v průběhu února-března 2023), aby účastníci byli vedeni Duchem Božím a dokázali předložit podněty pro synodální obnovu církve.

Na mailové adresy pro odebírání Občasníku farnosti jsme zaslali základní materiály pro tato setkání. Najdete tam také odkaz pro online přenosy (v AJ, DE, IT, FR, PL) a také odkaz na veškeré dostupné informace ke Kontinentálnímu synodnímu setkání.

Vaše dotazy a podněty na pastorační a ekonomickou radu můžete posílat mailem na adresu: farniradanovesady@gmail.com

Nejaktuálnější informace se dozvíte na adrese: http://farnostnovesady.cz